TAGASTAMINE

Me hoolime väga oma klientidest ja sellepärast püüame alati kõik tooted ja täpsustava infoteksti võimalikult selgelt ja tõepäraselt esitada.

Kõigele vaatamata võib sidevahendi abil tellitud kaup mõnikord kliendile mitte sobida või meeldida. Just sellepärast anname oma klientidel vastavalt kohalduvale seadusele TASUTA tagastusgarantii 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest  

Kauba tagastamisel tuleb arvestada järgmiste nõuetega:

1. Laokaupade & valmistoodangu puhul (õlimaalid) on ostjal õigus pärast tellimuse kättesaamist  e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. 

 • tagastatav kaup peab olema turvaliselt pakitud.
 • kaup ei tohi olla ostja rikutud ega kasutatud.
 • toote kaubanduslik välimus peab olema säilinud
 • tagastatav kaup peab olema sama täielik kui selle saamisel
 • tagastame kauba ja algse transpordi eest tasutud summa koheselt, kui oleme tagastatava kauba kätte saanud.
 • kauba tagastamise kulud jäävad Kliendi kanda, välja arvatud juhul kui oleme saatnud vale või defektse kauba.

Kui nõuded on täidetud, kantakse raha Kliendi pangakontole 5 tööpäeva jooksul alates tagastatud kauba saabumisest Müüja kontorisse. 

Kui nõudeid ei ole täidetud, raha ei tagastata ning rikutud toode kuulub ostjale. Sellisel juhul lepitakse kokku kauba taaskohaletoimetamises või uuesti järele tulemises. 

2. Defektsete kaupade puhul:

 • Palun ärge kasutage toodet, kui olete sellel täheldanud kas või pisikest viga. Sellisel juhul palume meid esimesel võimalusel teavitada, et saaksime toote uue vastu vahetada või teile raha tagastada.
 • Defektse või vale kauba tagastamine on ostjale tasuta. 

3. Eritellimusel valminud trükipiltide puhul (postrid, kapad, lõuendid) on ostjal võimalik tagastada kuni 2 toodet. Enne suuremate tellimusmahtude esitamist, palume kliendil tellida vajadusel kuni paar pilti, et veenduda kõigepealt toote sobivuses, värvis, kvaliteedis, mõõdus.
 • Lonely Walls e-pood valmistab kõik trükipiltide tellimused spetsiaalselt igale kliendile eritellimusena, kliendi enda poolt valitud parameetrite järgi (trükise materjal, mõõt ja disain). Tegu ei ole valmistoodangu ega laokaubaga, vaid tellimustööga! Seega, arvestades kohalduvat seadust, palume hoolikalt kaaluda oma valikuid ja veenduda kõigepealt soovitud mõõtudes. (Näiteks maalriteibiga esmalt seinale plaanitud mõõdud visandada.) 
 •  Kuna Võlaõigusseaduse § 56 lõikes 1 sätestatud sidevahendi abil (s.h. e-poest) ostetud kauba taganemisõigust ei kohaldata lepingule, mille esemeks on asi, mis on valmistatud Kliendi esitatud tingimuste kohaselt; siis Kliendi enda poolt valitud trükimaterjali ja mõõdu järgi valmistatud kauba puhul ei ole seaduse järgi ostust taganemisõigust ja Müüja ei ole kohustatud kaupa tagasi võtma ega vahetama, kui tegu ei ole defektse või valesti saadetud kaubaga.
 • Võimalik on ka erinevate trükimaterjalidega (fotopaber, fotokapa, fotolõuend) soovi korral eelnevalt tutvuda (kokkulepitud ajal ja kohas kirjutades või helistades meie kontaktandmetel), et veenduda oma valikus enne ostuotsust.

Juhised: Tagastamiseks palume täita allolev kontaktvorm või saata meile kiri (vajadusel koos piltidega) aadressile pood@lonelywalls.eu ja kirjutada meile oma nimi, tellimuse nr ja kaubaartikkel, mida tagastada soovite.

Kauba palume saata Tallinna Torupilli Selveri Smartposti pakiautomaati numbrile +372 5814 9874  või tuua eelnevalt kokku lepitult meie aadressile: Raua 34, Tallinn, 10120
Kohale jõudes helistada numbril +372 5814 9874

Suuremate toodete tagastamiseks kulleriga (alates 60x90cm mõõt, mis pakiautomaati ei mahu,) saame vajadusel korraldada kauba pealevõtu. Kauba tagastamise kulud jäävad Kliendi kanda, välja arvatud juhul kui oleme saatnud vale või defektse kauba.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna. Ostuleping kuulub sel juhul tühistamisele ning raha kantakse tagasi kliendi pangakontole. 


Email again:
UA-187669847-1