VEEBILEHE MÜÜGI- JA KASUTAMISTINGIMUSED

1. ÜLDTINGIMUSED

Müügitingimused kehtivad lonelywalls.eu veebipoe klientide (edaspidi Klient) ja
ANRIATO OÜ (edaspidi Lonely Walls või lonelywalls.eu) vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.

Lonely Walls'i  toodete ostmiseks kohalduvad käesoleva lepingu tingimused ja lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad lonelywalls.eu veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.

Veebipood  lonelywalls.eu jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.lonelywalls.eu

Tootekirjelduste ja postitustekstide kopeerimine ning avaldamine ilma LonelyWalls'i kirjaliku loata on keelatud.

2. MÜÜGILEPINGU JÕUSTUMINE

Lonely Walls müüb ja Klient ostab e-poes pakutavaid tooteid.

Lonely Walls'i ja Kliendi vahel jõustub müügileping alates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest ANRIATO OÜ arvelduskontole.

Lonely Walls'i veebipoes tellimust vormistades ning maksmist sooritades, kinnitab Klient, et ta on tutvunud müügitingimustega ja nõustub nendega.

3. HINNAD

Kõik lonelywalls.eu veebipoes olevad hinnad on Eurodes.

Transpordi hind lisandub tootehinnale vastavalt Kliendi valitud tarneviisile.

Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Kliendi ja Lonely Walls'i vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

Veebipood lonelywalls.eu jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.lonelywalls.eu

4. TELLIMUSE VORMISTAMINE JA KAUBA EEST TASUMINE

Lisage soovitud tooted ostukorvi.

Tellimuse vormistamiseks vajutage kõigepealt ostukorvis lingile „Vormista ostˮ.

Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad ja valige teile sobiv toodete kohaletoimetamise viis

Müügileping jõustub pärast Kliendi tehtud makse laekumist ANRIATO OÜ pangakontole.

Seejärel saadame Kliendile tellimuses sisestatud e-posti aadressile ostu kinnituse.

Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.

Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel (E−R 10.00−16.00). Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 16.00, vormistatakse tellimus töösse järgneval esmaspäeval. Kehtib ka „tulen kaubale ise järeleˮ tarnevaliku puhul.

4.1.Montonio järelmaks: üks taotlus – mitu pakkumist

Kasuta maksmiseks Montonio järelmaksu – ühe taotlusega saad pakkumise mitmelt krediidiandjalt. Lisa soovitud tooted ostukorvi ning vali makseviisiks Montonio järelmaks.

Vali sobiv lepinguperiood ning täida taotlus. Järelmaksuplatvormi kaudu saad sa mitmelt krediidiandjalt finantseerimispakkumise. Vali enda jaoks sobivaim pakkumine ning allkirjasta leping.

Järelmaksutingimused:
· Järelmaksuga finantseeritav summa 100–10 000 eurot
· Periood 3–60 kuud
· Intress alates 9,9%

Krediidivahendusteenuse pakkujaks on Montonio Finance OÜ. Igakuise osamakse suurus on 23,12 € ja krediidi kulukuse määr 22,7% aastas järgmistel näidistingimustel: järelmaksu summa 250 €, sissemakse 0%, tagastamise tähtaeg 12 kuud, intress 9,9% algsummalt aastas, lepingutasu 2% summalt, igakuine haldustasu 0,0% ostusummalt kuus. Maksete kogusumma on 277,4 €. Vajadusel konsulteeri asjatundjatega.


5. KOHALETOIMETAMINE JA TARNETINGIMUSED

Pärast müügilepingu jõustumist komplekteerib lonelywalls.eu tellimuse ning annab selle kohaletoimetamiseks üle lepingulisele transpordifirmale või toimetab pakiautomaati. 

Lonely Walls'i veebilehel näidatud tellimuse töötlemise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest ANRIATO OÜ pangakontole.

Laokaupade puhul komplekteeritakse tooted 2-3 tööpäeva jooksul. Saadavus on ära märgitud iga toote lehel eraldi.

Tellimisega kaupadele kehtib tootekaardil välja toodud tarneaeg. 

Trükipildid saadetakse välja 3-4 tööpäeva jooksul.

Pärast seda lisandub transpordifirma kohaletoimetamise ajakulu. 

Transpordi partnerid:

  Itella Smartpost
  Tarneaeg pakiautomaatidesse (kaubale, mille  pakendi maksimaalsed mõõtmed on 60 cm x 36 cm x 60 cm):  pakk jõuab saajani olenevalt sihtkohast 1-3 tööpäeva jooksul (v.a riiklikud pühad)

  Itella Smartkuller:
  Pakkide (mis pakiautomaati ei mahu) kätte toimetamine aadressile toimub kuuel päeval nädalas (E-L).  Pakkide kättetoimetamine toimub transpordi tellimisele järgneval päeval (v.a pühapäev ja väikesaared). Klient saab valida paki kättesaamiseks sobiva ajavahemiku (9.00-17.00 või 17.00-21.00) ja tellida kauba tööle või koju.
  Kliendile saadetakse paki kättetoimetamise päeva hommikul info paki saabumise kohta SMS-teatega. Kuller helistab kliendile enne paki kohale toimetamist.
  Kui esimesel korral ei õnnestu pakki kliendile üle anda lepib kuller vajadusel kokku teise aja. Vastavalt kliendi soovile on võimalus pakk suunata ilma lisatasuta ümber ka sobivasse pakiautomaati.
  Pakk antakse kliendile üle unikaalse koodi alusel, mis saadetakse kliendile SMS-teatega.

  Veebipood lonelywalls.eu ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on transpordifirmale üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood Lonely Walls ei saanud mõjutada ega ette näha.

6. TAGASTAMISÕIGUS

Laokaupade & valmistoodangu puhul on ostjal õigus pärast tellimuse kättesaamist e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. 

Eritellimusel valminud trükipiltide puhul ei ole Müüja kohustatud kaupa tagasi võtma ega vahetama, kui tegu ei ole just defektse või valesti saadetud kaubaga. 

Kuna Võlaõigusseaduse § 56 lõikes 1 sätestatud sidevahendi abil ostetud kauba taganemisõigust ei kohaldata lepingule, mille esemeks on asi, mis on valmistatud Kliendi esitatud tingimuste kohaselt; siis Kliendi enda poolt valitud trükimaterjali ja mõõdu järgi valmistatud kauba puhul ei ole seaduse järgi ostust taganemisõigust ja Müüja ei ole kohustatud kaupa tagasi võtma ega vahetama, kui tegu ei ole just defektse või valesti saadetud kaubaga.

 1. Lonely Walls e-pood valmistab kõik trükipiltide tellimused spetsiaalselt igale kliendile eritellimusena, kliendi enda poolt valitud parameetrite järgi (trükise materjal ja mõõt). Tegu ei ole valmistoodangu ega laokaubaga, vaid tellimustööga. Seega, arvestades kohalduvat seadust, palume hoolikalt kaaluda oma valikuid ja veenduda kõigepealt soovitud mõõtudes. (Näiteks maalriteibiga eelnevalt seinale mõõdud visandada ja veenduda pildi suuruse sobivuses)
 2. Tagastatav kaup peab olema kasutamata, kahjustamata ja originaalpakendis.
 3. Kauba tagastamiskulud kannab Klient, välja arvatud juhul kui tagastamise põhjuseks on mittevastavus tellitule või defektne kaup.
 4. Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba tagastamise avaldus läbi kontaktvormi või vabas vormis kirjana e-posti aadressil pood@lonelywalls.eu  14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest. Tagastamisavaldus peab sisaldama Kliendi nime, toote nime ning arve või tellimuse numbrit.
 5. Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse Kliendile koheselt avalduses märgitud, kuid mitte hiljem kui 5 tööpäeva möödumisel tagastatud kauba kättesaamisest. Lisaks tagastatud kauba maksumusele tagastatakse ka esialgsed kauba kättetoimetamise kulud.
 6. Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna. Ostuleping kuulub sel juhul tühistamisele ning raha kantakse tagasi kliendi pangakontole.
Põhjalikumad tagastusjuhised leiad: www.lonelywalls.eu/tagastamine

7. PRETENSIOONIDE ESITAMISE KORD

Vastavalt Võlaõigusseadusele on Kliendil õigus pretensioone esitada 2 aasta jooksul tootel ilmnenud lepingutingimuste mittevastavuse eest alates kauba kättesaamisest, sellest kuue esimese kuu jooksul tekkinud defekti puhul eeldatakse, et see oli olemas ostmise momendil ning defekti iseloomu peab välja selgitama müüja.

Toote defekti ilmnemisel, kohustub Klient teavitama Lonely Walls'i probleemist e-posti aadressil pood@lonelywalls.eu ning esitama järgmise informatsiooni: nimi, kontaktandmed ja toote puudus. Vastav avaldus peab olema saadetud mitte hiljem kui 2-kuu jooksul pärast defekti avastamist.

Lonely Walls ei vastuta:

    • Kliendi süül või hoolimatusel tekkinud toote kahjustamise eest
    • Defektide eest, mis on tekkinud toote mittesihipärase kasutamise tagajärjel
    • Toote loomuliku füüsilise kulumise eest tavapärase kasutamise korral.

   8. VÄÄRAMATUD JÕUD

   Veebipood lonelywalls.eu ei vastuta Kliendile tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood lonelywalls.eu ei saanud mõjutada või ette näha.

   9. PRIVAATSUS

   Käesolev küpsiste kasutamise ja privaatsuspoliitika teavitus sisaldab kasulikku infot selle kohta, kuidas ja milleks ANRIATO OÜ isikuandmeid (andmeid) kogub, töötleb ja jagab.
   Privaatsuspoliitika lähtub andmekaitse üldregulatsioonist. Privaatsuspoliitika eesmärk on kaitsta klientide privaatsust kooskõlas Eesti Vabariigi seaduste ning Euroopa Liidu õigusaktidega.

   Isikuandmete töötlemine on igasugune veebilehe kasutaja (edaspidi Kasutaja) isikuandmetega tehtav tegevus – andmete kogumine, töötlemine, talletamine, parandamine või kustutamine.
   Kasutajad on kõik isikud, kes külastavad veebilehte, ostavad tooteid või edastavad Lonely Wallsile omalt poolt infot. Näiteks artiklite lugemine, uudiskirjade tellimine või Lonely Wallsiga meili teel ühenduse võtmine.
   Tooted on kogu Lonely Wallsi e-poes müüdavad artiklid ja kaup.

   1. ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE
   Kinnitades privaatsustingimused annad õiguse andmete töötlemiseks kooskõlas käesolevate privaatsustingimustega.
   Lonely Walls kogub veebilehe kaudu alljärgnevaid kasutajate isikuandmeid järgnevalt kirjeldatud viisidel:
  • Kasutaja nimi ja e-posti aadress – kui Kasutaja liitub Lonely Wallsi uudiskirjaga, siis saadame talle ettevõtte uudiseid, teavitusi kampaaniatest ja uudistoodetest.
  • veebilehe külastatavuse statistika – Google Analyticsi, Facebook Pixeli abil.

  • 2. ISIKUANDMETE KASUTAMINE
   Lonely Walls kasutab isikuandmeid:
  • Kasutajale teenuse osutamiseks, näiteks lepingu sõlmimiseks ja täitmiseks, kasutajaga suhtlemiseks, arvete edastamiseks;
  • Kasutaja e-posti aadressile teavituste saatmiseks uutest artiklitest, teenustest ja kampaaniatest, kuid seda vaid Kasutaja eelneval nõusolekul.
  • Lonely Walls kasutab veebilehe külastatavuse statistikat veebilehe kasutajakogemuse parendamiseks ja efektiivsemaks turundamiseks.
   Kasutajal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete töötlemine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik müügilepingust tuleneva nõude täitmiseks, sh toote transportimiseks.

   3. ISIKUANDMETE EDASTAMINE KOLMANDATELE ISIKUTELE
   Kolmas isik on iga Lonely Walls lepingupartner, kes töötleb Kasutajate isikuandmeid ja kelle toote või teenuse abil pakub Lonely Walls Kasutajale teenuseid.
   Lonely Walls kasutab igapäevaseks tegevuseks kolmandaid isikuid, kes pakuvad:
  • Zone – veebilehe majutust
  • Voog – veebiplatvorm ja e-mailide haldus
  • Klaviyo –  e-mailide ja uudiskirjade edastamise ja haldamise süsteemi
  • Google – veebilehe kasutusstatistika analüüsi
  • Facebook – sotsiaalmeedia kasutamist ja sotsiaalmeedia statistika analüüsi
  • Montonio - maksete teostamiseks

  • Lonely Walls e-pood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele Itella Smartpost selleks, et kohale toimetada kaupa.


   4. ISIKUANDMETE SÄILITAMINE JA TURVALISUS
   Lonely Walls säilitab isikuandmeid nii kaua, kuni see on eesmärgi täitmiseks või seadusest tulenevalt vajalik. Näiteks meililistis olevat e-maili aadressi seni, kuni Kasutaja avaldab soovi see sealt eemaldada.
   Lonely Walls rakendab kõiki mõistlikke meetmeid töödeldavate isikuandmete kaitseks. Juurdepääs isikuandmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel ning kõikide kasutajate isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset informatsiooni.

   5. KASUTAJA ÕIGUSED
   Kasutajal on õigus igal ajal:
  • avaldada soovi juurdepääsuks enda andmetele;
  • nõuda isikuandmete parandamist, täiendamist või seaduses ettenähtud tingimustel ka kustutamist;
  • nõuda isikuandmete töötlemise piiramist;
  • nõuda isikuandmete ülekandmist.

  • Oma õiguste kasutamiseks tuleb kasutajal saata e-posti aadressile pood@lonelywalls.eu vastavasisuline sooviavaldus.
   Kui Kasutaja kuulub Lonely Wallsi meililisti, on tal võimalik kustutada end meililisti nimekirjast ja loobuda edasistest kirjadest kirja lõpus oleva lingi kaudu. Küpsiste kasutamise piiramiseks saab kasutaja teha vastavad valikud oma veebilehitseja seadete alt.
   Kui Kasutaja usub, et tema õigusi on isikuandmete töötlemisel rikutud, on tal õigus pöörduda Andmekaitse Inspektsiooni poole.

   6. KÜPSISED
   Lonely Wallsi veebilehel kasutatakse küpsiseid, eesmärgiga tagada parem kasutajakogemus ja efektiivsem turundustegevus ning koguda kasutusstatistikat.
   Küpsis on väike tekstifail, mille veebilehitseja automaatselt kliendi poolt kasutatavasse seadmesse salvestab. Küpsiseid kasutatakse teabe kogumiseks selle kohta, kuidas klient veebilehte kasutab, et kliendi jaoks veebilehe kasutamist isiklikumaks ja kasutajasõbralikumaks muuta. Küpsised võivad olla loodud erinevate teenusepakkujate poolt, näiteks Google ja Facebook. Küpsisefailid ei ole arvuti jaoks ohtlikud.
   Küpsiseid on kahte tüüpi:

  • Püsivaid küpsiseid, mis jäävad kasutaja arvutis olevasse küpsiste faili püsivalt. Neid võidakse kasutada näiteks kasutaja kui veebilehe korduvkülastaja äratundmiseks ja veebilehe sisu kohandamiseks vastavalt kasutaja vajadustele või statistiliste andmete kogumiseks.
  • Seansiküpsised on ajutised ja kaovad, kui kasutaja veebilehelt lahkub või oma veebilehitseja sulgeb. Seansiküpsiseid võidakse kasutada veebilehe teatud funktsioonide, näiteks teenuse või toote taotlemise jms võimaldamiseks.
  • Küpsiseid kasutatakse teabe kogumiseks selle kohta, kuidas veebilehte kasutatakse, et seda kasutajatele isiklikumaks ja kasutajasõbralikumaks muuta. Lisaks aitavad küpsised koguda kasutajastatistikat, mis võimaldab mõõta ja parandada veebilehe toimivust ning annab alusandmed, et viia läbi efektiivne turundustegevus.

   Kasutaja loetakse küpsistega nõustunuks, kui tema veebilehitseja seadistustes on küpsised lubatud. Veebilehitsejad lubavad tihtipeale vaikimisi küpsisefailide säilitamist tarbija seadmesse. Kasutaja võib oma seadmes küpsiste kasutamise ära keelata või need kustutada, muutes oma veebilehitseja vastavaid seadeid. Küpsiste mittekasutamisel ei pruugi veebileht korrektselt töötada.

   Kasutusstatistika kogumiseks kasutab Lonely Walls Google Analytics teenust, kogudes andmeid külastatud alalehtede, külastusaja ja muu statistika kohta.
   Google Analytics võib siiski koguda andmeid kasutajate aktiivsuse kohta ka ilma küpsisefaile kasutamata. Selleks, et Google Analytics ei saaks andmeid kasutada, paigalda oma seadmesse Google Analytics’i blokeeriv rakendus: Google Analyticsist loobumise brauserilaiend.
   Järgnevate linkide kaudu leiab rohkem informatsiooni Facebooki reklaamide ja Facebook Pixel kohta.

   7. PRIVAATSUSTINGIMUSTE MUUTMINE
   Lonely Walls jätab endale õiguse muuta privaatsustingimusi ühepoolselt. Privaatsustingimused on oma uusimas versioonis alati veebilehel saadaval.

   10. MUUD TINGIMUSED

   Käesolevate tingimuste täitmisest tulenevaid eriarvamusi ja vaidlusi lahendavad pooled eelkõige läbirääkimiste teel. Kui Lepingust tulenevaid vaidlusi ei õnnestu lahendada poolte läbirääkimistega, on Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse. 

   UA-187669847-1